Timberness logo to producent systemów tarasowych oraz desek kompozytowych
Legar kompozytowy standardowy Timberness

Legar standardowy kompozytowy

Wymiary: 50 x 40 x 4000 mm

Cena: 26,73 zł brutto / m.b

Legar kompozytowy o przekroju 50 x 40 mm w długości 4000 mm. Przeznaczony do budowy konstrukcji pod deski tarasowe Timberness Forest Plus i Timberness Select. Legar powinien być podparty na całej długości. Dzięki dopasowaniu górnej i bocznej strony legara do klipsów montażowych, jego szerokość i wysokość mogą być stosowane zamiennie, w zależności od potrzeb. Jeżeli planujesz budowę tarasu na balkonie lub konstrukcji dachu odwróconego z hydroizolacją wybierz profil aluminiowy. 

Zastosowanie: tarasy na podłożu betonowym (wylewka) 

Zalety:

  • Łatwy w montażu.
  • Nie wymaga konserwacji.
  • Odporny na atak grzybów, insektów.

Dowiedź się więcej na temat desek kompozytowych Timberness

Polski producent Timberness prezentuje rewolucyjne deski tarasowe kompozytowe, które są wytwarzane za pomocą zaawansowanej technologii koekstruzji. Ten proces polega na jednoczesnym formowaniu kilku warstw, co umożliwia zróżnicowanie składników w różnych częściach deski. Wewnętrzna warstwa deski, czyli jej rdzeń, nie wymaga używania uszlachetniaczy, wysokiej jakości drewna ani pigmentów, podczas gdy zewnętrzna warstwa nie potrzebuje tak wielu składników wzmacniających twardość i sztywność. Ta technologia pozwala na efektywne wykorzystanie istotnych komponentów tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, zapewniając jednocześnie spójną strukturę i piękną, trwałą powierzchnię.

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, listwy wykończeniowe mogą być łatwo montowane „na klik”, co sprawia, że montaż jest prostszy, a wykończenie bardziej estetyczne (bez widocznych śrub). Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości, odporności na wilgoć i łatwej pielęgnacji, deski tarasowe Timberness doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych. Timberness oferuje cztery linie desek: Timberness SELECT, Timberness CITY, Timberness FOREST oraz Timberness PRIME Prestige. Wszystkie te linie są produkowane z mieszanki surowców najwyższej jakości, różnią się jednak rozmiarami, konstrukcją i wykończeniem powierzchni. Oferta Timberness obejmuje także kompletny system tarasowy.

ZOBACZ POZOSTAŁE

  • Wymiary: 40 x 20 x 4000 mm

Cena: 14,56 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 50 x 40 x 4000 mm

Cena: 26,73 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 30 x 35 x 4000 mm

Cena: 35,86 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 25 x 30 x 4000 mm

Cena: 35,14 zł brutto / m.b.