Timberness logo to producent systemów tarasowych oraz desek kompozytowych
Legar kompozytowy niski Timberness

Legar niski kompozytowy Timberness

Wymiary: 40 x 20 x 4000 mm

Cena: 16,17 zł brutto / m.b

Legar kompozytowy o przekroju 40 x 20 mm w długości 4000 mm. Przeznaczony do tworzenia konstrukcji pod deski tarasowe Timberness Select i Timberness Forest Plus. Może być stosowany wyłącznie na twardym podłożu. Legar powinien być podparty na całej długości. Każdy legar należy przymocować do podłoża za pomocą kołków rozporowych. Jeżeli planujesz budowę tarasu na balkonie lub konstrukcji dachu odwróconego z izolacją wybierz legar aluminiowy.  

Zastosowanie: tarasy na podłożu betonowym (wylewka)

Zalety:

  • Prosty w montażu.
  • Nie wymaga impregnacji.
  • Odporny na gnicie, butwienie.

Dowiedź się więcej o deskach kompozytowych Timberness

Firma Timberness oferuje innowacyjne deski kompozytowe trzeciej generacji. Te deski są produkowane za pomocą metody koekstruzji, co oznacza, że kilka warstw jest wytłaczanych jednocześnie. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku desek kompozytowych, które są wytłaczane z tego samego materiału (metoda ekstruzji), koekstruzja pozwala na zróżnicowanie składników w różnych częściach deski. Dzięki temu nie są potrzebne kosztowne barwniki, wysokogatunkowe drewno czy uszlachetniacze w rdzeniu deski, a warstwa wierzchnia nie wymaga tak wielu komponentów wzmacniających sztywność. Koekstruzja umożliwia wykorzystanie najlepszych składników tam, gdzie są one potrzebne, co zapewnia zarówno solidną strukturę, jak i estetyczną, trwałą powierzchnię deski, szczególnie przy stosowaniu na tarasach, balkonach, pomostach czy w strefach relaksu.

Legar kompozytowy niski jest idealny do stworzenia podstawy dla desek Timberness Forest Plus i Timberness Select. Zalecamy, aby legar był solidnie podparty na całej swojej długości, zapewniając stabilność Twojemu tarasowi.

Dzięki inteligentnemu projektowi, górna i boczna strona legara doskonale pasują do klipsów montażowych, umożliwiając elastyczne dostosowanie szerokości i wysokości legara według Twoich potrzeb. Ponadto, jeśli planujesz budowę tarasu na balkonie lub konstrukcji dachu z hydroizolacją, zalecamy profil aluminiowy dla dodatkowej wytrzymałości.

Ten produkt doskonale sprawdzi się na tarasach na podłożu betonowym, oferując nie tylko solidną strukturę, ale także szereg zalet:

  • Łatwy montaż: Dzięki prostemu montażowi oszczędzisz czas i wysiłek.
  • Brak konieczności konserwacji: Nie musisz martwić się o regularną konserwację – nasze legary są wyjątkowo trwałe.
  • Odporność na atak grzybów i insektów: Twój taras będzie chroniony przed szkodliwym działaniem grzybów i insektów, zapewniając długotrwałą jakość i estetykę.

Wybierz legar kompozytowy Timberness i ciesz się solidną bazą dla swojego tarasu, która przetrwa wiele lat!

ZOBACZ POZOSTAŁE

  • Wymiary: 40 x 20 x 4000 mm

Cena: 16,17 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 50 x 40 x 4000 mm

Cena: 29,70 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 30 x 35 x 4000 mm

Cena: 39,84 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 25 x 30 x 4000 mm

Cena: 39,04 zł brutto / m.b.