Legar kompozytowy WPC Premium pod deski​ tarasowe

Legar kompozytowy WPC Premium pod deski

Wymiary: 42 x 32 x 2400/4000 mm

Cena: 21,70 zł brutto / m.b.

Profil kompozytowy konstrukcyjny przeznaczony do odpowiedniego wypoziomowania powierzchni tarasu. Podparcie dla desek kompozytowych Gardin Natur, Gardin Deco, Gardin Plus. Legary należy przymocować do podłoża za pomocą kołków. Zalecamy stosowanie podkładek pod każdy legar. W przypadku tarasów podniesionych, właściwe będą legary aluminiowe niskie lub wysokie.

Zastosowanie: tarasy na stabilnym podłożu np. wylewka betonowa.

Zalety:

  • Odporne na działanie wilgoci, słońca, deszczu oraz ekstremalnych temperatur.
  • Nie ulegają rozwarstwieniu.
  • Odporne na gnicie i uszkodzenia.
  • Nie wymagają malowania i impregnacji.

Przeczytaj więcej na temat desek kompozytowych marki Gardin

Linia Gardin oferuje trzy różne modele desek tarasowych: Gardin Deco, Gardin Natur oraz Gardin Plus. Każdy z tych modeli desek kompozytowych wyróżnia się unikalnym deseniem i różnorodną paletą kolorystyczną. Proces produkcji materiału kompozytowego obejmuje ekstruzję (Gardin Natur, Gardin Plus) lub koekstruzję (Gardin Deco). Deski z linii Gardin są niezwykle odporne na uszkodzenia oraz trudne warunki atmosferyczne, nie ulegając negatywnemu wpływowi śniegu, wody, promieniowania słonecznego czy dużych obciążeń. Te produkty nie wymagają żadnej konserwacji, a do utrzymania ich czystości wystarcza łagodny detergent lub myjka ciśnieniowa. Specjalnie dostosowany system montażu Gardin zapewnia trwałość i estetyczny wygląd.

Deska kompozytowa Gardin Deco to dwustronny, dwukolorowy model, oparty na innowacyjnej technologii Co-extrusion. W trakcie produkcji Gardin Deco rdzeń deski jest powlekany trwałą warstwą polimerową, co sprawia, że kolor tarasu jest odporny na odbarwienia spowodowane długotrwałym promieniowaniem UV. Powłoka polimerowa chroni przed plamami, a zanieczyszczenia nie penetrują głęboko w strukturę deski. Produkt uzyskuje realistyczny wygląd drewna naturalnego, eliminując potrzebę sezonowej impregnacji. Gardin Deco jest dostępny w czterech kolorach i dwóch długościach.

Deska kompozytowa Gardin Natur to produkt z drewna kompozytowego o trwałej i głębokiej strukturze 3D. Innowacyjna technologia wytłaczania nadaje desce twardszą strukturę, wolną od drzazg i wycieków żywicy. Deska nie pęka, nie gnije i nie jest podatna na szkodniki. Przyjazny dla ludzi i środowiska materiał delikatnie zmienia kolor w czasie, dodając naturalnego charakteru. Model Gardin Natur dostępny jest w sześciu kolorach i dwóch długościach, oferując dwie powierzchnie użytkowe – gładką z tłoczeniem 3D oraz klasyczną ryflowaną.

Dla tych, którzy poszukują klasycznych rozwiązań, proponowana jest deska Gardin Plus. Materiał ten cechuje się wysoką trwałością i odpornością na destrukcję biologiczną, łącząc doskonałą jakość z przystępną ceną. Gardin Plus, dzięki swojej sześcio-komorowej budowie wspartej siedmioma wspornikami, oferuje bezpieczne rozwiązanie systemu tarasowego, zyskujące ogromną popularność. Może być z powodzeniem wykorzystywany do budowy tarasów zewnętrznych, balkonów, pomostów czy ścieżek. Gardin Plus dostępny jest w pięciu popularnych kolorach tarasowych i dwóch długościach – 3000 i 4000 mm.

ZOBACZ POZOSTAŁE

  • Wymiary: 42 x 32 x 2400/4000 mm

Cena: 21,70 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 24 x 39 x 4000 mm

Cena: 34,93 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 50 x 39 x 4000 mm

Cena: 55,97 zł brutto / m.b.