Logo Bruggan to producent desek kompozytowych oraz systemów pod zabudowę tarasów i balkony

Legar aluminiowy wysoki

Wymiary: 50 x 39 x 4000mm

Cena: 55,13 zł brutto / m.b.

Legar aluminiowy o przekroju 50 x 39 mm. Trwałe podparcie dla desek kompozytowych Bruggan MultiColor i Bruggan Elegant. Profil aluminiowy wysoki Bruggan można stosować do tarasów podniesionych. Istnieje możliwość łączenia profili aluminiowych w tzw. kratownicę lub ramę – właściwe rozwiązanie dla tarasów tzw. „pływających”.   

Zastosowanie: tarasy podniesione, tarasy „pływające”

Zalety:

  • Maksymalna sztywność.
  • Odporność na zużycie.

Legary Aluminiowe to nie tylko elementy konstrukcyjne, ale fundamenty trwałego i stylowego tarasu. Specjalnie zaprojektowany profil aluminiowy wysoki Bruggan stanowi doskonałe podparcie dla desek kompozytowych Bruggan MultiColor i Bruggan Elegant, tworząc harmonijną całość, która spełnia najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności.

Legar aluminiowy o przekroju 50 x 39 mm zapewnia solidne podparcie dla desek kompozytowych, utrzymując trwałość i wytrzymałość tarasu przez wiele lat. Profil aluminiowy wysoki Bruggan doskonale sprawdza się nie tylko jako podpora dla desek, ale również jako element konstrukcyjny tarasów podniesionych, nadając im elegancji i nowoczesności. Możliwość łączenia w kratownicę lub ramę – funkcja umożliwia łączenie profili aluminiowych w tzw. kratownicę lub ramę, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla tarasów „pływających”. To elastyczne podejście do projektowania, które pozwala dostosować taras do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Legary Aluminiowe są zaprojektowane z myślą o doskonałej kompatybilności z deskami kompozytowymi Bruggan MultiColor i Bruggan Elegant, tworząc spójny i estetyczny design tarasu. Prosty i efektywny montaż sprawia, że tworzenie tarasu staje się zadaniem przyjemnym, a precyzyjne dopasowanie profili gwarantuje stabilność całej konstrukcji.

ZOBACZ POZOSTAŁE

  • Wymiary: 40 x 30 x 2200 mm

Cena: 22,99 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 53 x 43 x 3000 mm

Cena: 35,28 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 53 x 43 x 3000mm

Cena: 53,47 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 50 x 39 x 4000mm

Cena: 55,13 zł brutto / m.b.

  • Wymiary: 24 x 39 x 4000 mm

Cena: 35,09 zł brutto / m.b.