pn – pt: 9:00 – 16:00 |  sb: 9:00 – 14:00

Deski tarasowe i kompozytowe od 3TARASY Kraków

Proponujemy materiały najwyżej jakości i od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie można znaleźć deski kompozytowe klasyczne ryflowane, z deseniem drewna, gładkie czy deski Premium. Oferowane przez nas deski tarasowe spełniają najwyższe normy jakościowe i posiadają wieloletnią gwarancję.

Hartika logo
Polski producent systemu drewna kompozytowego Hartika oferuje deski tarasowe z 25-letnią gwarancją. Deski są dostępne w różnych szerokościach i długościach. Niektóre modele desek można zamówić pod konkretny wymiar. Wszystkie deski Hartika barwione są w całej masie, dzięki czemu nie należy obawiać się zarysowań. Wszelkie niedoskonałości powstałe w trakcie użytkowania można usunąć poprzez przetarcie uszkodzonej powierzchni papierem ściernym. Szeroka gama produktów i kolorów umożliwia realizację różnorodnych projektów, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Doskonały stosunek ceny do jakości.
W ofercie polskiego producenta tarasowych systemów kompozytowych Timberness znajdą Państwo zarówno klasyczne deski ryflowane jak i deski Premium dla najbardziej wymagających użytkowników. Timberness oferuje szeroki zakres szerokości i wysokości. Większość modeli desek można zamówić pod dokładny wymiar. Deski Timberness powstają przy użyciu innowacyjnej technologii koekstruzji, która nadaje tarasowi trwałych właściwości. Twardy rdzeń i odporna na uszkodzenia warstwa zewnętrzna sprawią, że taras z desek Timberness będzie służył przez wiele lat. Potwierdza to 25-letnia gwarancja producenta.

Polski producent tarasów kompozytowych ProDeck posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Wszystkie rodzaje desek można zamówić na konkretny wymiar, dodatkowo są dostępne w różnych szerokościach, wysokościach oraz wersjach kolorystycznych. Materiał barwiony jest w całej masie, w związku z czym ewentualne pojedyncze odpryski i zarysowania nie wpływają na ogólną estetykę tarasu. Firma proponuje deski zarówno komorowe jak i pełne w środku, które cechuje jeszcze większa wytrzymałość i trwałość. Użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości.  

Deski tarasowe amerykańskiej firmy Fiberon to produkty przede wszystkim trwałe i wytrzymałe. Deska z trzech stron pokryta jest twardym wykończeniem ochronnym, dzięki czemu materiał jest odporny na zarysowania, blaknięcie i plamy. Deski są odporne na promieniowanie UV – nie zmieniają barwy. Realistyczne słoje drewna wpływają nie tylko na atrakcyjność produktu ale również zwiększają przyczepność, dzięki czemu taras jest bezpieczny w użytkowaniu. Producent udziela aż 25-letnią gwarancję na plamy i blaknięcie.

JAF to międzynarodowy ekspert w handlu drewnem i kompozytem. Firma jest dostępna na rynku polskim od ponad 10 lat. W ofercie JAF mamy do wyboru deski ryflowane, gładkie i strukturyzowane. Każdy model występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Różnorodność kolorów i deseni sprawia, że Klient ma szanse wybrać produkt spełniający wszystkie oczekiwania. Deski tarasowe z kompozytu JAF to rozsądny wybór szczególnie dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na regularne impregnowanie i olejowanie powierzchni tarasu. Materiał jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe, działanie wody, grzybów czy pleśni. 

Marka WOODPLAST od 15 lat oferuje innowacyjne produkty. W asortymencie firmy znajdują się deski kompozytowe, które stosuje się zarówno w obszarach budownictwa komercyjnego jak i prywatnego. Od niedawna ich deski kompozytowe BRUGGAN są dostępne również w Polsce. Deska tarasowa z kompozytu drewno-polimerowego to innowacyjny materiał, który posiada zalety drewna naturalnego, ale jest pozbawione jego wad. Deska nie wymaga specjalnej obróbki (impregnacji, lakierowania, bejcowania). Jest gotowa do użytkowania zaraz po zamontowaniu. WOODPLAST proponuje dwa modele desek kompozytowych. Każdy z nich imituje prawdziwe drewno.