pn – pt: 9:00 – 17:00 |  sb: 9:00 – 14:00

Deski tarasowe i kompozytowe od 3TARASY Kraków

Proponujemy materiały najwyżej jakości i od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie można znaleźć deski kompozytowe klasyczne ryflowane, z deseniem drewna, gładkie czy deski Premium. Oferowane przez nas deski tarasowe spełniają najwyższe normy jakościowe i posiadają wieloletnią gwarancję.

Hartika logo
Polski producent systemu drewna kompozytowego Hartika oferuje deski tarasowe z 25-letnią gwarancją. Deski są dostępne w różnych szerokościach i długościach. Niektóre modele desek można zamówić pod konkretny wymiar. Wszystkie deski Hartika barwione są w całej masie, dzięki czemu nie należy obawiać się zarysowań. Wszelkie niedoskonałości powstałe w trakcie użytkowania można usunąć poprzez przetarcie uszkodzonej powierzchni papierem ściernym. Szeroka gama produktów i kolorów umożliwia realizację różnorodnych projektów, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Doskonały stosunek ceny do jakości.
W ofercie polskiego producenta tarasowych systemów kompozytowych Timberness znajdą Państwo zarówno klasyczne deski ryflowane jak i deski Premium dla najbardziej wymagających użytkowników. Timberness oferuje szeroki zakres szerokości i wysokości. Większość modeli desek można zamówić pod dokładny wymiar. Deski Timberness powstają przy użyciu innowacyjnej technologii koekstruzji, która nadaje tarasowi trwałych właściwości. Twardy rdzeń i odporna na uszkodzenia warstwa zewnętrzna sprawią, że taras z desek Timberness będzie służył przez wiele lat. Potwierdza to 25-letnia gwarancja producenta.

Polski producent tarasów kompozytowych ProDeck posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Wszystkie rodzaje desek można zamówić na konkretny wymiar, dodatkowo są dostępne w różnych szerokościach, wysokościach oraz wersjach kolorystycznych. Materiał barwiony jest w całej masie, w związku z czym ewentualne pojedyncze odpryski i zarysowania nie wpływają na ogólną estetykę tarasu. Firma proponuje deski zarówno komorowe jak i pełne w środku, które cechuje jeszcze większa wytrzymałość i trwałość. Użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości.  

Deski tarasowe amerykańskiej firmy Fiberon to produkty przede wszystkim trwałe i wytrzymałe. Deska z trzech stron pokryta jest twardym wykończeniem ochronnym, dzięki czemu materiał jest odporny na zarysowania, blaknięcie i plamy. Deski są odporne na promieniowanie UV – nie zmieniają barwy. Realistyczne słoje drewna wpływają nie tylko na atrakcyjność produktu ale również zwiększają przyczepność, dzięki czemu taras jest bezpieczny w użytkowaniu. Producent udziela aż 30-letną gwarancję na plamy i blaknięcie.